SAWO w opinii zwiedzających

 

Magdalena Poroszewska, Koordynator ds. bhp i ochrony środowiska
Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o.

- Na targach SAWO bywam regularnie od kilku lat i jestem pod dużym wrażeniem tegorocznej edycji - zaskakująco duża liczba wystawców oraz konferencji. Targi to niewątpliwie doskonała okazja do wymiany doświadczeń z praktykami z branży oraz nawiązania cennych kontaktów zawodowych.  Wysoko oceniam także poziom konferencji zorganizowanej przez portal Kultura Bezpieczeństwa, w której miałam okazję uczestniczyć. Polecam targi każdemu poszukującemu nowoczesnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy.

 

Aurelia Zawadzka-Nijakowska,  Kierownik Działu BHP i PPOŻ
Solaris Bus & Coach S.A.

- Na targach SAWO bywamy systematycznie od kilku lat. Obserwujemy nieustanny wzrost zarówno ilości wystawianego asortymentu jak i zainteresowania zwiedzających. Wzrost poziomu świadomości i wymagań pracowniczych w zakresie bezpieczeństwa przyczynił się do niesamowitego wzrostu konkurencji i mnóstwa nowości. Nie ma lepszego miejsca aby za tym nadążyć jak targi SAWO.

Wszyscy liczący się producenci i dystrybutorzy są w jednym miejscu,  w tym samych czasie. Dzięki takim wystawom możliwe jest porównanie asortymentu, nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dostawcami, wymiana doświadczeń i sugestii. Wiemy jak wiele naszych problemów znalazło swoje rozwiązanie właśnie podczas targów SAWO.

Rozmowy rozpoczęte podczas targów zazwyczaj są kontynuowane już po ich zakończeniu. Dostawcom pozwalają dotrzeć do bardzo dużego i często niedostępnego klienta, a klient ma szeroki przegląd nowych rozwiązań.

Oferta targów jest tak obszerna, że zazwyczaj dzielimy się obszarami, aby zobaczyć i uczestniczyć we wszystkich punktach programu.

Oprócz powiększającej się oferty produktowej bardzo wartościowym elementem targów SAWO są konferencje. W bieżącym roku bardzo przydatne okazały się warsztaty w zakresie zagrożeń oraz służby bhp. Głównym argumentem za uczestnictwem w tego rodzaju konferencjach jest bardzo wysoki poziom merytoryczny wynikający z tego, że prelegentami są praktycy na co dzień zajmujący się daną tematyką.

 

Anna Kostecka, Dyrektor Biura BHP i PPOŻ
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

- Podczas targów brałam udział w zwiedzaniu ekspozycji oraz w prelekcjach branżowych. Szczególnie zainteresowało mnie Forum Ergonomiczne oraz Aleja Ergonomii, gdzie z ciekawością poznawałam nowe rozwiązania z zakresu ergonomii i dostosowania środowiska pracy do potrzeb pracowników. W trakcie dwóch dni targów z zainteresowaniem słuchałam prelekcji kolegów z branży, którzy prezentowali dobre praktyki i rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w ich zakładach pracy. Za dwa lata, kiedy to ponownie odbędą się targi Sawo,  z przyjemnością wrócę do Poznania.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
SAWO 2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact