Aktywuj zaproszenie online i wejdź bezpłatnie na targi!

Jeśli jesteś posiadaczem zaproszenia na targi SAWO, które uprawnia do bezpłatnego wejścia, prosimy o aktywowanie go na stronie www.mtp24.pl

Zaproszenie uprawnia do zwiedzania ekpozycji całego bloku targów: SAWO, Securex, Instalacje, ExpoPower i GreenPower 2018.

logosy-003.jpg

Zaproszenia aktywowane w kasie będą podlegały opłacie w wysokości 10zł. Dlatego zachęcamy do aktywacji zaproszeń online.

Aktywacja polega na założeniu konta w serwisie mtp24.pl poprzez wypełnienie ankiety rejestracyjnej, a następnie po pierwszym zalogowaniu wybraniu opcji „aktywacja otrzymanego zaproszenia”.

Aktywacja zaproszenia odbywa się poprzez wpisanie kodu otrzymanego zaproszenia, który jest umieszczony wzdłuż jednego z krótszych boków dokumentu (wielkość liter nie ma znaczenia) i wybraniu przycisku „zapisz” w celu potwierdzenia. Po wykonaniu powyższych czynności na ekranie pojawi się napis ”zaproszenie jest aktywne”.

Prosimy o zabranie zaproszenia ze sobą na targi.

zarejestruj_sie.png

UWAGA! Prosimy o nie rejestrowanie się więcej niż raz za pomocą jednego adresu e-mail! Zaproszenia są dokumentami wstępu dla jednej osoby.

KROK 1  ZAŁÓŻ KONTO 
KROK 2  WYPEŁNIJ ANKIETĘ REJESTRACYJNĄ 
KROK 3  ZALOGUJ SIĘ 
KROK 4  AKTYWUJ ZAPROSZENIE

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
SAWO 2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact