Patronat Honorowy

O Konkursie

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Zapraszamy do udziału w konkursie o nagrody ZŁOTY MEDAL MTP i GRAND PRIX SAWO przyznawane najlepszym produktom i rozwiązaniom technicznym eksponowanym na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018.

Stając się laureatem konkursu otrzymują Państwo pakiet unikalnych korzyści i szeroką promocję wyróżnionej oferty na miesiąc przed Targami w mediach branżowych, newsletterach oraz w Internecie.

>> poznaj pakiet medalisty <<

 

screenshot_1.jpg

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Organizacja konkursu pozwala na realizację silnej komunikacji promocyjnej w mediach, newsletterach do profesjonalistów, a także w Internecie. Działania marketingowe na szeroką skalę powodują zauważalne wzmocnienie świadomości o nagrodzonych produktach.

Sięgnij po Złoto! Zgłoś swój produkt już teraz!


>>> ZGŁOŚ UDZIAŁ W KONKURSIE PRZEZ STREFĘ WYSTAWCY <<<

>>> ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU <<<

 

Serwis Wirtualna Polska jest nowym partnerem medialnym konkursu o Złoty Medal MTP.  Opis wyróżnionych produktów będzie można znaleźć dodatkowo w Internecie w serwisie naszego partnera medialnego http://targinamedal.wp.pl/


 

Więcej informacji o konkursie na stronie:

www.zlotymedal.mtp.pl

 

KONTAKT:

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

 

Hanna Janicka

tel.: +48 61 869 22 06, 61 866 59 36,

fax: +48 61 866 61 34

e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

 

PROMOCJA KONKURSU, ZESPÓŁ KOMUNIKACJI KORPORACYJNEJ

Lidia Leitgeber

tel.: 61 869 20 95

mob: 603 410 294

e-mail: lidia.leitgeberat mtp.pl

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact