Patronat Honorowy


Zapraszamy na targi SAWO!

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO - największe tego typu targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej - odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w Poznaniu. Warto już dziś zapoznać się z ofertą uczestnictwa w tym wydarzeniu i zgłosić swój udział.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO stanowią ważną platformę biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji. Swoją ofertę prezentują wiodące polskie przedsiębiorstwa oraz zagraniczni producenci światowych marek. obok prestizowych konkursów - Grand Prix SAWO i Złotego Medalu MTP - targom towarzyszą specjalistyczne pokazy i ciekawe prezentacje. Nieodłączną częścia SAWO są starannie dobrane konferencje, przygotowywane przez instytucje działające w polskim systemie ochrony pracy oraz media branżowe - ciesza się one ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Atrakcją dla gości targowych są również nowości rynkowe i premierowe produkty.

Blok targów SAWO, SECUREX i INSTALACJE przyciąga do Poznania rzesze specjalistów z branży. Poprzednia edycja wraz z wydarzeniami towarzyszącymi zgromadziła łącznie ponad 800 wystawców (w tym 241 wystawców z 22 krajów na targach SAWO) oraz ponad 22 tysiące profesjonalnych zwiedzających.

WAŻNE!

Na SAWO 2018 wprowadzona została nowa formuła przyjmowania zgłoszeń na targi. Wystawcy dokonują rejestracji na targi i zakupu powierzchni wystawienniczej w sklepie online w STREFIE WYSTAWCÓW. Poprzez platformę  tę Wystawca dokonuje również wpisu do katalogu oraz może zamówić dodatkowe usługi targowe (m.in. podwieszanie linek, usługi elektryczne i wod-kan, personel pomocniczy itp.). STREFA WYSTAWCY umożliwia także dostep do cennych dla biznesu raportów, opisujących kondycję przedsiębiorstw w polskiej gospodarce. Baza danych obejmuje ok. 95 mln firm z Polski i Europy.

>>> Zobacz instrukcję STREFA WYSTAWCY KROK PO KROKU

Ekspozycja targowa SAWO 2016 była rekorodowa. Śmiało można powiedzieć, że bezpośrednie spotkania na stoiskach targowych, połączone z prezentacją oferty, sa niezastąpionym narzędziem marketingowym, wspierającym dotarcie do potencjalnych klientów oraz budowanie silnej pozycji firm na rynku oraz na tle konkurencji.

>>> Formularz kontaktowy

>>> Warunki uczestnictwa

>>> Postanowienia szczegółowe

>>> Zakres tematyczny


Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact