Patronat Honorowy


Dziękujemy za trzy dni owocnych spotkań!

Ponad 250 liderów rynku reprezentujących sektor bhp, pożarniczy i ratowniczy przedstawiło na targach SAWO 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w branży ochrony pracy i osobistej.

W dniach od 24 do 26 kwietnia 2018, Międzynarodwe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu:

- odwiedziło 28 578 profesjonalnych zwiedzających (w ramach bloku targów SAWO, Securex, Instalacje, Expopower i Greenpower), którzy

- przemierzając 6412 m2 powierzchni wystawienniczej, rozmawiali z

- 256 wystawcami z 25 państw, którzy zaprezentowali

- innowacyjnie rozwiązania technologiczne i produktowe dedykowane branży bezpieczeństwa i ochrony pracy, a w tym nagrodzone 10 Złotymi Medalami, 4 nagrodami Grand Prix SAWO, 88 nowości, 10 stoisk uhonorowanych nagrodą Acanthus Aureus

- mogli wziąć udział oraz zobaczyć na żywo niezwykle intersujące wydarzenia: Hydroball - zawody piłki sikawkowej, szkolenia z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych w symulatorze Fire Dragon 7000, pokazy z udziałem robota mobilnego IBIS, pokazy CFBT, prezentacja specjalistycznego sprzętu ratowniczo-gaśniczego Państwowej Straży Pożarnej z rejonu Wielkopolski, a także prestiżowych konferencjach, przygotowanych przez: Państwową Inspekcję Pracy, Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Urząd Dozoru Technicznego, miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP oraz firmę ELOKON Polska, redakcją czasopisma PROMOTOR BHP, portal kulturabezpieczenstwa.pl, Biuro Kompleksowej Obsługi Firm J&J s.c., Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, VWR International sp. z o.o.

Serdecznie dziekujemy Wystawcom, którzy, ponownie obdarzając nas zaufaniem, przyjechali do Poznania, aby pokazać szeroki wachlarz ofertowy i niezbędnik dla: szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, pracodawców.

Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami! To Wy jesteście siłą targów SAWO!

Liczby nie kłamią, Międzynarodwe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  2018 to bardzo udane przedsięwzięcie, które wciąż się rozwija i przyciąga do stolicy Wielkopolski osoby związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną życia, zdrowia i mienia.

Jako organizatorzy, dokładamy wszelkich starań, aby SAWO były odpowiedzią na Wasze potrzeby. Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście nas w tym roku. Dzięki temu, tegoroczną edycję targów SAWO 2018 możemy uznać za sukces!

Raz jeszcze dziekujemy! Do zobaczenia na SAWO za dwa lata - kolejna edycja w kwietniu 2020.

Tymczasem zapraszmay do udziału w targach Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, które odbędą się razem z największymi targami przemysłowymi ITM Polska w dniach 4-7 czerwca 2019 w Poznaniu.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact