Patronat Honorowy


    
 Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


11.05.2018
Zachęcamy do zapoznania się z raportem liczbowym tegorocznej edycji SAWO 2018.

[ więcej ]


26.04.2018
Ponad 250 liderów rynku reprezentujących sektor bhp, pożarniczy i ratowniczy przedstawiło na targach SAWO 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w branży ochrony pracy i osobistej.

[ więcej ]


25.04.2018
Dziś, o godz. 13.30 w ramach trwania targów SAWO 2018, został zaaranżowany pokaz pracy robota mobilnego dostosowanego do prowadzenia działań rozpoznawczych i przeciwdziałania zagrożeniom CBRN (chemicznym, biologicznym, radiologicznym i nuklearnym). Na co dzień robot IBIS wykorzystywany jest przez Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego PSP w Poznaniu. Robot wspiera wielkopolską grupę PSP w realizacji działań ratowniczych niezbędnych do zmniejszenia lub likwidacji bezpośrednich zagrożeń stwarzanych przez substancje niebezpieczne dla ludzi, zwierząt, środowiska i mienia.

[ więcej ]


25.04.2018
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu na targi SAWO 2018 przygotowała wyjątkowo atrakcyjny pakiet przedsięwzięć. Na stoisku zewnętrznym na placu przed pawilonem 3A zaprezentowano najnowocześniejszy sprzęt ratowniczy zakupiony przez wielkopolskich strażaków. Warto wspomnieć, że w tym roku targi SAWO odbywają się pod patronatem Komendanta Głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego.

[ więcej ]


25.04.2018
W środę, 25 kwietnia podczas SAWO 2018 na placu zewnętrznym instruktorzy CFBT wspierani przez przyjaciół przeprowadzą szkolenia z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych. W planie są domki oraz operowanie prądami gaśniczymi i współpracę w rocie, a także postępowanie przy drzwiach do pomieszczenia objętego pożarem.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact