Patronat Honorowy
SAWO 2018


    
 Aktualności
30.08.2018
Strażacy z województwa wielkopolskiego wzięli udział w akcji gaszenia pożarów w Szwecji. Ratownicy przez dwa tygodnie na prośbę szwedzkich władz pomagali w gaszeniu rozległych pożarów lasów w tym kraju i przyczynili się do zwycięstwa nad żywiołem. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z funkcjonariuszami KW PSP w Poznaniu: młodszym brygadierem Tomaszem Grelakiem oraz starszym kapitanem Grzegorzem Lewiczem, który został opublikowany w wrześniowym wydaniu 2018 magazynu "Sukces po poznańsku", wydawanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ więcej ]


27.07.2018
Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Międzynarodowe Targi Poznańskie i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi on-line.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


13.06.2018
Za zgodą redakcji czasopisma ATEST, publikujemy wypowiedzi wystawców, którzy wzięli udział w edycji targów SAWO 2018. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami.

[ więcej ]


08.06.2018
Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu MTP SAWO 2018, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna, Zielonka (wyprodukowany przez AC SAFETY TOOLS SA, Szwajcaria) produkt: Klucz oczkowy do pobijania SAFEWRENCH® otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2018 - WYBÓR KONSUMENTÓW, uzyskując 38,26 % wszystkich głosów. Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży ochrony pracy, pożarniczej oraz ratowniczej. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

[ więcej ]


07.06.2018
Zapraszamy do zapoznania się z relacją video z Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i ratownictwa SAWO 2018.

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni
SAWO 2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact