Patronat Honorowy


    
 Aktualności
11.05.2018
Zachęcamy do zapoznania się z raportem liczbowym tegorocznej edycji SAWO 2018.

[ więcej ]


26.04.2018
Ponad 250 liderów rynku reprezentujących sektor bhp, pożarniczy i ratowniczy przedstawiło na targach SAWO 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w branży ochrony pracy i osobistej.

[ więcej ]


25.04.2018
Dziś, o godz. 13.30 w ramach trwania targów SAWO 2018, został zaaranżowany pokaz pracy robota mobilnego dostosowanego do prowadzenia działań rozpoznawczych i przeciwdziałania zagrożeniom CBRN (chemicznym, biologicznym, radiologicznym i nuklearnym). Na co dzień robot IBIS wykorzystywany jest przez Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego PSP w Poznaniu. Robot wspiera wielkopolską grupę PSP w realizacji działań ratowniczych niezbędnych do zmniejszenia lub likwidacji bezpośrednich zagrożeń stwarzanych przez substancje niebezpieczne dla ludzi, zwierząt, środowiska i mienia.

[ więcej ]


25.04.2018
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu na targi SAWO 2018 przygotowała wyjątkowo atrakcyjny pakiet przedsięwzięć. Na stoisku zewnętrznym na placu przed pawilonem 3A zaprezentowano najnowocześniejszy sprzęt ratowniczy zakupiony przez wielkopolskich strażaków. Warto wspomnieć, że w tym roku targi SAWO odbywają się pod patronatem Komendanta Głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego.

[ więcej ]


25.04.2018
W środę, 25 kwietnia podczas SAWO 2018 na placu zewnętrznym instruktorzy CFBT wspierani przez przyjaciół przeprowadzą szkolenia z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych. W planie są domki oraz operowanie prądami gaśniczymi i współpracę w rocie, a także postępowanie przy drzwiach do pomieszczenia objętego pożarem.

[ więcej ]


25.04.2018
Pierwszy dzień targów SAWO przebiegł wzorowo, pawilony wystawiennicze odwiedziła liczna grupa zwiedzających, sporym zainteresowaniem cieszyły się wtorkowe konferencje i całodzienne wydarzenia towarzyszące. Zobaczcie, dlaczego warto dziś przyjechać do Poznania na Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. Dziś pawilony czynne od godz. 9.00 do 17.00.

[ więcej ]


25.04.2018
Podczas targów SAWO 2018 dzieje się bardzo dużo - zarówno kompleksowa oferta liderów branży BHP, ekspozycje z zakresu pożarnictwa i ratownictwa, jak i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące sprawiły, że do Poznania licznie przyjechali zwiedzający zainteresowani podjęciem nowych kontaktów biznesowych, podnoszeniem wiedzy i kwalifikacji zawodowych.

[ więcej ]


24.04.2018
Za nami bardzo udany dzień targowy na SAWO 2018. Bardzo dużo się działo, poza ekspozycją blisko 260 wystawców z branży BHP, pożarniczej i ratowniczej,odbyły się konferencje, zawody Hydroball, ćwiczenia w symulatorze pożarów wewnętrznych oraz pokazy sprzętu Państwowej Straży Pożarnej. Zobaczcie sami! Jutro równie wysoka dawka emocji na SAWO 2018. Zapraszamy!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact