Patronat Honorowy


Scott Safety od 3M

logo-002.png

 

Oferta produktowa Scott Safety została włączona do portfolio Działu Bezpieczeństwa Pracy 3M, poszerzając je o nowe, innowacyjne rozwiązania ochrony indywidualnej, m.in.: butlowe aparaty powietrzne (SCBA), detektory gazów i płomieni, kamery termowizyjne i aparaty ucieczkowe oraz szereg innych środków ochrony indywidualnej. 3M oferuje rozwiązania z zakresu ochrony układu oddechowego, ochrony słuchu, rozwiązania komunikacyjne, systemy do ochrony przed upadkiem z wysokości, a także ochronę głowy, oczu i twarzy oraz taśmy odblaskowe do odzieży ochronnej. Są one dedykowane profesjonalistom wykonującym zawody podwyższonego ryzyka, takie jak strażak, policjant, wojskowy, pracownik przemysłu, sił bezpieczeństwa wewnętrznego, czy ekipy ratowniczej.

Połączona oferta 3M i Scott Safety pomaga chronić pracowników, zwiększyć produktywność i poprawić jakość życia.


Wykonywanie zawodu podwyższonego ryzyka wiąże się z ciągłą ekspozycją na szkodliwe i gwałtownie zmieniające się warunki. Niekorzystne czynniki, takie jak temperatura, hałas czy zanieczyszczone powietrze mogą być przyczyną wielu chorób i uciążliwych dolegliwości. Dlatego firma 3M sukcesywnie poszerza swoją ofertę o profesjonalne środki ochrony indywidualnej, które pomagają chronić pracowników narażonych na przebywanie w trudnych warunkach.

Scott Safety to wiodący producent innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie środków ochrony indywidulanej, takich jak butlowe aparaty powietrzne, detektory gazów i płomieni, kamery termowizyjne i aparaty ucieczkowe. Nowe grupy produktowe uzupełniają ofertę 3M, co wpisuje się w globalną strategię rozwoju asortymentu Działu Bezpieczeństwa Pracy, zakładającą nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań pomagających chronić pracowników, zwiększać ich produktywność i poprawiać standardy bezpieczeństwa wykonywanego zawodu.

Bezpieczeństwo Pracy jest jednym z kluczowych działów w 3M. Dotąd firma oferowała rozwiązania z zakresu ochrony układu oddechowego, ochrony słuchu, rozwiązań komunikacyjnych, systemów do ochrony przed upadkiem z wysokości, a także ochrony głowy, oczu i twarzy oraz taśmy odblaskowe do odzieży ochronnej. Za sprawą akwizycji Scott Safety, 3M posiada dziś kompleksową ofertę środków ochrony indywidualnej, dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika.

screenshot_2-003.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact