Patronat Honorowy


Prosave.pl Sp. z o.o.

prosave-logo-czarne.jpg

Prosave.pl Sp. z o.o. - producent i dystrybutor artykułów BHP, dostawca najnowszych rozwiązań w obszarze outsourcingu BHP.

W naszej codziennej pracy dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji Klienta,  poprzez specjalizowanie się w świadczeniu usługi projektowania, produkcji, sprzedaży, a także doradztwa i outsourcingu w całym obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. „Życie chronione wiedzą” – to nasze motto zawodowe!

mg_8023.jpg img_20170928_100143.jpg

W oparciu o 20 letnie doświadczenie nabyte w kontaktach z naszymi Klientami i Dostawcami stworzyliśmy własne marki:

 

jobfood.png jobsafe.png jobwear-czarne.png jobweld.png

 

Są to marki rękawic, obuwia oraz odzieży ochronnej i roboczej, które stale poszerzamy o nowe modele. W procesie produkcji największą wagę przywiązujemy do jakości wykorzystywanych materiałów i precyzji wykonania. Już od etapu projektowania wykorzystujemy osiągnięcia najnowszych technologii, a tkaniny i dodatki pochodzą wyłącznie od wiodących producentów. Dzięki temu uzyskujemy unikatowe produkty, charakteryzujące się funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

img_0567.jpg img_0546.jpg img_0618.jpg

 

Poza ofertą produktową i doradztwem od kilku lat z powodzeniem wprowadzamy usługę outsourcingu BHP. Polega ona na przejęciu wybranych obszarów w zakresie logistyki artykułów BHP u Klienta. Cały proces odbywa się przede wszystkim dzięki zastosowaniu autorskich narzędzi, na bazie wiedzy i wieloletniego doświadczenia, a także we współpracy z największymi partnerami branży BHP.

dvd-mor-wiz2b_zm.jpg

 

Na tegoroczną edycję Targów SAWO przygotowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania w obszarze BHP. Zaprezentujemy nową kolekcję szytej na miarę odzieży JobWear, przeprowadzimy badania stóp i postawy, które służą właściwemu doborowi wkładek do obuwia pracowniczego, a także wyjaśnimy na czym polega usługa pełnego outsourcingu BHP, bazująca na naszym autorskim programie MOR! Nasz program MOR, czyli system do zarządzania kartotekami pracowniczymi otrzymał Złoty Medal MTP 2018, przyznawany innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Ponadto, na naszym stoisku będzie można przyjrzeć się z bliska produktom marki Payper, producenta wygodnej, funkcjonalnej i trwałej odzieży. Firma Payper koncentruje się na wytwarzaniu produktów wysokiej jakości i w oryginalnym wzornictwie. Jako generalny dystrybutor w Polsce zachęcamy do przekonania się o tym podczas targów SAWO!

Odwiedź nasze stoisko nr 10 oraz nr 37 w pawilonie 3A! Zapraszamy!

 

20160426_110234.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact