Patronat Honorowy


Novatel Sp. z o.o.

logo_novatel-bmp.jpg

Firma Novatel istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Jest pionierem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie systemów interkomowych IP, systemów wzywania pomocy w tym punkty INFO-SOS oraz pętli indukcyjnych. Bogata oferta i różnorodność produktów firmy Novatel znajduje zastosowanie dla ciągle rosnących wymagań bezpieczeństwa. Firma oferuje różne rozwiązania w systemach łączności między innymi dla przemysłu, transportu, obiektów publicznych, służby zdrowia czy służb ochrony.

W porfolio firmy m.in:

  • Interaktywne Punkty Zborne

Interaktywny Punkt Zborny to uzupełnienie systemu ewakuacji zakładów pracy i innych obiektów użyteczności publicznej na wypadek pożaru lub innych zagrożeń, w których wyznaczono i oznakowano miejsca przewidziane do ewakuacji. Dotychczas takie miejsca wyglądają tak samo jak znak drogowy z nieco innym oznakowaniem. Propozycja firmy Novatel Sp. z o.o. polega na doposażeniu takiego miejsca o komunikację głosową z punktem kierowania ewakuacją,  lampę sygnalizacyjną, głośniki do nadawania aktualnych komunikatów oraz system wstępnego zliczania osób znajdujących się w pobliżu takiego punktu. Dodatkowo taki punkt można wyposażyć w kamery monitoringu wizyjnego. Interaktywne Punkty Zborne w znaczący sposób mogą przyczynić się do podniesienia stopnia bezpieczeństwa i koordynacji akcji ratunkowo-ewakuacyjnych osób przebywających na terenie tak wyposażonych obiektów.

>> ZOBACZ PREZENTACJĘ

punkt-zborny-07_cctv_loop_rfid.png

 

  • P.A.B.L.O. Personalny Asystent Bezpieczeństwa i Lokalizacji Osób PABLO. Monitorowanie bezpieczeństwa pracowników wykonujących prace samodzielnie (LONE WORKER SYSTEM)

>> CZYTAJ BROSZURĘ

http://sawo.mtp.pl:84/pl/na_targi_zapraszaja/screenshot_1.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact