Patronat Honorowy


Faraone

logo.png

Firma Faraone zajmuje się wprowadzaniem bezpieczeństwa pracy na wysokości. Produkcja sprzętu bezpiecznego i poprawiającego komfort pracy profesjonalistów na wysokości jest naszą misją. Produkujemy drabiny, platformy, rusztowania, podnośniki i spersonalizowane produkty specjalne. Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkownika i przestrzeganie norm może iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na Świecie. Produkty, które opuszczają naszą fabrykę, są atestowane i certyfikowane, a te które wykonywane są na indywidualne zamówienie, dostosowane są do norm i dyrektyw BHP obowiązujących w kraju zamawiającego i na jego rynku.

elevah40move_picking.png

Firma Akala Faraone zaprezentuje w czasie Targów SAWO na swoim stoisku rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa na wysokości. Od prawie 40 lat firma zajmuje się projektowaniem i produkcją sprzętu do prac na wysokości, który wykorzystywany jest w przemyśle, budownictwie, magazynach i w wielu innych miejscach. Firma za cel stawia sobie produkcję sprzętu bezpiecznego i poprawiającego komfort pracy na wysokości. Produkty Faraone są atestowane i certyfikowane, a te wykonywane na indywidualne zamówienie dostosowane są do norm i przepisów obowiązujących w kraju zamawiającego. 
Na stoisku podczas Targów będzie można zapoznać się z działaniem platformy samojezdnej z półką Elevah 40 Move Picking. Jest to platforma łatwa do prowadzenia i bezpieczna, o wysokości roboczej do 4 m. Płytę Picking można regulować, co bardzo usprawnia pracę. Dzięki niewielkim rozmiarom platforma nadaje się do pracy nawet w bardzo ciasnych pomieszczeniach. Łatwo nią manewrować.

 

 

Faraone zaprezentuje również profesjonalną platformę PLS. To produkt cieszący się dużą popularnością wśród klientów firmy. Podest PLS dzięki regulowanej wysokości można stosować do pracy na schodach; montaż podestu może przeprowadzić jedna osoba w czasie 3 minut. Podesty wyposażone są w balustrady chroniące przed upadkiem. PLS składa się dzięki czemu łatwo można ją transportować, zajmuje niewiele miejsca. Platforma PLS była  wielokrotnie nagradzana i wyróżniana.

 

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact