Patronat Honorowy


4Care Poland

4care.gif

Firma 4Care jest obecna na rynku europejskim od 1 lipca 1995 roku. Swoimi korzeniami sięga do Holandii, gdzie funkcjonuje do dziś jako 4Care Nederland BV. Od 1995 roku firma 4Care sukcesywnie rozszerzała swoją działalność na inne kraje europejskie, tj. Niemcy, Francja, Belgia i Hiszpania, w których, dzięki polityce bezkompromisowej jakości produktów i usług, zdążyła już zdobyć zaufanie klientów. Sukcesy odniesione na tych obszarach zainspirowały nas do dalszego rozwoju. W związku z tym 9 sierpnia 2010 roku zapoczątkowała swoją działalność firma 4Care Poland.

Jak każda nowoczesna firma, spółka 4Care Poland ukierunkowana jest na wysoką jakość prowadzenia swoich usług oraz zadowolenie klienta, które jest naszym priorytetem. Mamy ambicje dostarczać produkty o najwyższej jakości w stosunkowo szerokim wyborze, wraz z idącą w ślad za tym wyczerpującą informacją.

Nasza firma działa w różnych sektorach opieki zdrowotnej: instytutach dla osób niepełnosprawnych, domach opieki i pomocy społecznej, ale także w przedszkolach, centrach rehabilitacji i szpitalach. Wszytkie nasze produkty posiadają miedzynarodowy znak jakości CE.

Mata ewakuacyjna S-CAPEPOD służy do ewakuacji osób obłożnie chorych w przypadku pożaru lub innego niebezpieczeństwa. Umieszczona pomiędzy rama łózka a materacem stanowi proste i skuteczne zabezpieczenie pacjenta. W celu użycia należy jedynie pociągnąć za uchwyt i owinąć pacjenta wraz z materacem ognioodporna, wytrzymała płachta zapinana na bardzo mocne rzepy. Mata S-CAPEPOD przy użyciu jednego uchwytu umożliwia szybkie i bezpieczne przetransportowanie pacjenta wraz z materacem w niezagrożone niebezpieczeństwem miejsce.

 

Materace ewakuacyjne S-CAPEPLUS to szybka i bezpieczna ewakuacja. W przypadku pożaru należy umieścić osobę na materacu S-CAPEPLUS i zabezpieczyć ja owijając płachta zapinana na bardzo mocne rzepy. Podczas ewakuacji osoba leząca jest chroniona przez 7-centymetrowa powłokę materaca. Materiał, z którego jest wykonany materac (poliester) jest miękki, oddychający, nadaje się do prania , a przede wszystkim jest niezwykle śliski, dzięki czemu nadaje się do transportowania osób leżących po wszystkich podłożach. Materace S-CAPEPLUS są rekomendowane do użytku w szkołach, szpitalach, instytucjach prywatnych i państwowych.

 

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact