Aktualności
22.06.2015
Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego przywitania lata czyli inauguracji plaży na Targach Poznańskich! Festyn „Lata na targach” odbędzie się 26 czerwca. Wśród atrakcji m.in. gry i konkursy dla najmłodszych, degustacje kulinarne, emocje sportowe, zajęcia pilates i eksperymenty chemiczne. Znajdzie się też coś dla miłośników zwiedzania, książek i muzyki klasycznej!

[ więcej ]


19.06.2015
Zapraszam do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Szczególnej uwadze polecamy informacje o nowym wydarzeniu w branży marketingowej – konferencji Golden Marketing, która odbędzie się w Sali Ziemi w dniach 29-30 września 2015.

[ więcej ]


10.06.2015
Drugiego dnia Salonu BHP Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, który odbywa się w Poznaniu, zapraszamy do sali konferencyjnej w pawilonie 4. Dziś odbędzie się tu drugi dzień konferencji "Budowa i rozwój kultury bezpieczeństwa", seminarium "Jak pozyskać nowych Klientów? Nowe narzędzia promocji artykułów i usług BHP" oraz drugi dzień II Forum Bezpieczeństwa w Magazynie poświęcony eksploatacji. Zobacz szczegóły programu...

[ więcej ]


Archiwum

SAWO 2014

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi